Робота в Global Bilgi

Кар’єра в Global Bilgi

МИ ПІДТРИМУЄМО ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК

У стінах Global Bilgi ми вдосконалюємо знання та навички більш ніж 800 співробітників, що працюють в 4 локаціях України, відповідно до стратегічних пріоритетів компанії і наших корпоративних клієнтів. Нашою метою є підготовка найкращих кадрів у сфері контактних центрів та їх безперервний розвиток. Ми прагнемо зробити свій внесок у життя кожного співробітника і змінити його на краще.

Наша мета полягає в постійному наданні можливостей навчання для співробітників на усіх позиціях, а також в створенні системи взаємного навчання за допомогою програм наставництва, запланованих зустрічей, дистанційних методів навчання, корпоративних ігор, обміну досвідом тощо.

Так, у 2012 році було проведено 22,482 тренінгових годин, 86% з яких були організовані нашою командою.

Ми підвищуємо ефективність наших програм розвитку за рахунок нових і ефективних технологічних методів навчання - таких як E-learning, Virtual Class, Workshop, Conference, Intranet та інших систем індивідуального навчання!

РОЗВИТОК ТАЛАНТІВ ФОРМУЄ НАШЕ МАЙБУТНЄ

В компанії діє система виявлення і розвитку "талантів" - співробітники, які проявили себе дуже добре впродовж року, можуть отримати додатковий розвиток і навчання за рахунок компанії. Ми розробляємо і пропонуємо програми розвитку та навчання для наших лідерів і талантів з метою встановити єдиний підхід до підвищення їх якостей.

ПРОЦЕС НАБОРУ ПЕРСОНАЛУ

Процес набору персоналу в нашій компанії охоплює стадії від пошуку компетентного персоналу, який вже має досвід роботи, до залучення нових талантів до компанії після проходження стандартної оцінки їх можливостей. На цьому етапі департамент персоналу задіює різні канали для підбору персоналу : веб-сайти, резюме, портали про роботу, соціальні медіа, компанії, що надають консультації.

Після завершення стадій попередньої оцінки, які включають розгляд резюме і телефонне інтерв'ю, для визначення здібностей претендента проводиться особисте інтерв'ю з фахівцем з персоналу. Кандидати, що пройшли цей етап, далі проходять різні тести, що включають моделювання ситуацій, тести на загальний рівень знань, що дозволяє визначити, чи підходить кандидат для цієї позиції. Після проходження всіх етапів і перевірки рекомендацій, найкращим кандидатам робиться пропозиція щодо роботи.

Резюме претендентів, що не пройшли всі стадії відбору, зберігаються у базі і переглядаються у разі появи нових вакансій.