Робота в Global Bilgi

Життя в Global Bilgi

Привіт!

Запрошую тебе на екскурсію до світу Global Bilgi!

Робота в контактному центрі, це робота в open space, де немає закритих кабінетів, а всі сидять в єдиному відкритому просторі. Це допомагає швидко влитися в колектив, легко і просто налагодити спілкування з колегами :-)

У кожному нашому офісі ти знайдеш кімнати для переговорів, обладнані засобами аудіо і відео зв'язку, кімнати для проведення тренінгів; для зберігання особистих речей є індивідуальні комірки, гардероб для одягу.

Ми організували для тебе кафетерій, адже хороше харчування - запорука міцного здоров'я!

Твоє робоче місце обладнане всім необхідним для зручної та ефективної роботи: рідкокристалічний монітор, клавіатура, мишка, ергономічне крісло і новітнє програмне забезпечення.

У нас ти зможеш приємно і з користю проводити робочий час, відчуваючи турботу і комфорт.

Ось ти прийшов до нас.

1) Спочатку ми навчимо тебе всьому, що необхідно знати для роботи (навчання безкоштовне).
2) Твій керівник познайомить тебе з командою, допоможе адаптуватися в новому колективі і до нової роботи.
3) Один з досвідчених колег буде твоїм наставником протягом першого місяця.
4) Раз на квартал ви з колегами будете зустрічатися з керівниками всіх підрозділів компанії. На цих зустрічах ти зможеш дізнатися більше про компанію в цілому, про напрямки, які ми розвиваємо. У тебе буде можливість прийняти рішення, в якому напрямку ти хотів би розвиватися.
5) Два рази на рік ти будеш зустрічатися з генеральним директором. Він розповість про стратегію компанії і виконанні цілей, ти зможеш поставити будь-які питання і отримати на відповідь, дізнатися про позицію на ринку і плани на майбутнє.

До речі, наш Генеральний директор веде сторінку "Вконтакте" і запрошує тебе в друзі, ти зможеш поставити йому питання в будь-який час.

6) Раз на кілька місяців ти зберешся зі своєю командою за межами офісу і весело, активно проведеш тім-день.

 
7) Щомісяця у тебе буде можливість приймати участь в активному житті компанії: майстер-класи, змагання, турніри з футболу чи волейболу, офіційні свята, день народження компанії, новий рік. Ми нічого не пропускаємо! :-)


8) Ти і вся твоя команда зможе взяти участь у різноманітних конкурсах і професійних змаганнях, за результатами яких, кращі відзначаються цінними подарунками кожного місяця. Тебе не залишить байдужим діяльність нашого соціального клубу: допомога дитячим будинкам, свята для дітей, суботники з прибирання території в рідному місті та багато іншого.

У нас працює дружний, веселий колектив, багато колег стануть тобі друзями не тільки в роботі, але і на життєвому шляху.

9) Крім загальноприйнятих принципів у нас є свої цінності, які роблять нас успішнішими за інших. Ми спілкуємося відкрито - це одне з правил, яке знають всі співробітники Global Bilgi. Ти можеш просити допомоги не лише у свого керівника і своєї команди, ти можеш поставити запитання будь-якому керівникові. У нас немає закритих дверей, ... їх у нас взагалі немає :-) Через внутрішній портал можна звернутися до керівництва та в найкоротший час отримати відповідь на будь-яке питання.

10) Ти завжди будеш знати все, що відбувається в нашій компанії і за її межами:

* Про конкурси на всі вакантні позиції;
Оголошення про всі призначення і зміни у структурі Global Bilgi;
Новини компанії та ринку;
Щомісячні результати роботи всіх проектів;
Результати дії програм розвитку та мотивації співробітників;
Про Дні відкритих дверей для рідних та друзів;
Про стратегічні сесії за участі керівництва компанії;
Про випуск чергового щоквартального корпоративного журналу;
Про результати роботи контактного центру;
Про регулярні зустрічі з представниками інших департаментів;
Про оновлення мотиваційного відео-порталу;
Про організацію соціальних програм ;
Про організацію корпоративних заходів і конкурсів;
Про голосуваннях на внутрішньому порталі.

11) І щоб ти остаточно пройнявся атмосферою, яка панує в стінах Global Bilgi, пропонуємо подивитися кілька відео-роликів:

У нас тебе зустріне молодий колектив талановитих, цікавих і успішних співробітників. Більше 800 чоловік в Україні, більше 10 000 по всій Європі обрали Global Bilgi, і ти можеш стати членом нашої сім'ї вже зараз!

До зустрічі!

Твій