Хто ми

Керівний склад

Valeriy Svetlov

Валерій Свєтлов

Генеральний директор

Валерій має 12-річний досвід в галузі контактних центрів і в управлінні стосунками з клієнтами, працюючи в різних сферах: банки, телеком, та у компаніях, що надають послуги аутсорсингу. Останні 6 років, на позиції генерального директора, він визначає стратегії розвитку бізнесу і успішно їх реалізує, ставлячи на перше місце задоволеність клієнтів.

Входить до Ради Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів, будучи керівником комітету з аутсорсингу. Є автором книги "Управління контактним центром".


Людмила Калита

Директор операційного департаменту

Людмила має багаторічний досвід у сфері обслуговування, працює на посаді директора операційного департаменту. Пройшла шлях від оператора до керівника, працювала у відділі по управлінню якістю та процесами, керувала групами з обслуговування масового сегменту дилерів компаній, VIP клієнтів, продажів, досліджень. У Global Bilgi працює з 2008 року, починала з позиції керівника групи, працювала по черзі з п'ятьма проектами у різних сферах: туризм, побутова техніка, мультизнижкова система, супутниковий, мобільний зв'язок.

Нині є відповідальною за проект, який працює у містах: Суми, Дніпро, Харків. 


Тетяна Слободянюк

Директор операційного департаменту

Тетяна має значний досвід роботи в галузі управління стосунками з клієнтами, оптимізації процесів, побудови та розвитку системи менеджменту якості в контактних центрах провідних вітчизняних компаній. У 2008 році Тетяна зайняла посаду генерального директора аутсорсингової компанії Teleperformance в Україні. З 2013р., працювала директором київського офісу компанії Телеконтакт і відповідала за залучення та розвиток взаємин з українськими клієнтами.

У листопаді 2015р., Тетяна приєдналася до родини Global Bilgi і на даний момент відповідає за організацію процесів обробки звернень клієнтів, аналіз операційних KPIs, підвищення ефективності нових/існуючих проектів.


Сергій Гандзюк

Директор департаменту персоналу

Сергій має більш ніж 11 річний досвід у сфері управління персоналом, а також 7 років в сфері продажів. До складу команди Global Bilgi Сергій приєднався у травні 2016 року. До цього займав керівні посади в компаніях Stimorol, Eurofoods, Winner Imports, Ascania Group, Raben та Prom.ua.

У Сергія є значний досвід в розробці та впровадженні мотиваційних програм, управлінні діяльністю і талантами, а також у підборі, управлінні діяльністю персоналу та взаємодії з трудовим колективом.Denys Shvechyhyn

Денис Швечихін

Фінансовий директор

Денис має більш ніж 15-річний досвід роботи у фінансах. Свою кар'єру почав будувати з посади бухгалтера. Працював у сфері громадського харчування, роздрібної та оптової торгівлі, аудиту. Має сертифікат АССА.

У 2008 році Денис увійшов до складу команди Global Bilgi і ось вже більше 7 років обіймає посаду Фінансового директора. Під його керівництвом було успішно реалізовано багато проектів, відкрито нові локації у Сумах та Харкові, а також відбулося відкриття філії Global Bilgi у Москві (Російська Федерація).


Afsin Dikec

Афшин Дикеч

Директор Департаменту Інформаційних технологій

Афшин Дикеч обіймає посаду Директора Департаменту інформаційних технологій. У 2001 році Афшин закінчив факультет комп'ютерних технологій університету Докузейлул і розпочав свою кар'єру у команді техпідтримки компанії Ericsson.

У 2002 році Афшин приєднався до родини Turkcell Global Bilgi, де працював 5 років на позиції Інженера контактного центру і 3 роки на позиції архітектора телеком-рішень. Під час роботи в Global Bilgi Афшин закінчив програму MBA Університету Global Bilgi.Адем Ток

Керівник відділу планування, звітності та моніторингу

У травні 2009 року Адем Ток приєднався до родини Global Bilgi, зайнявши позицію проектного менеджера. Адем керував проектом відкриття контактного центру в Білорусі і в середині 2010 року був переведений на посаду начальника відділу планування, звітності і моніторингу (PRM). На даний момент Адем керує відділом PRM.

Адем народився у 1977 р. у м. Кирикале, Туреччина.  У 1999 р. закінчив інженерний факультет університету Білкент в Анкарі. Пропрацювавши майже 6 років на різних проектах Акбанку в Стамбулі, в 2007 році Адем вирішив приїхати в Україну. Впродовж 2 років працював у банку Кредит Європа в Києві, після чого продовжив свою кар'єру в Global Bilgi. За час роботи в компанії керував 3 проектами з відкриття контактних центрів в Мінську, Сумах та Харкові.