Хто ми

Керівний склад

Valeriy Svetlov

Тетяна Слободянюк

Генеральний директор

Тетяна Слободянюк - генеральний директор одного з провідних аутсорсингових контактних центрів України - Global Bilgi, президент Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів, де також займається роботою Комітету аутсорсингових контактних центрів.

Тетяна має більш ніж десятирічний досвід в галузі управління контактними центрами і взаємовідносинами з клієнтами. За її плечима робота в міжнародних аутсорсингових контакт-центрах Telecontact і Teleperformance на позиціях операційного і генерального директора.

Свою кар'єру в Global Bilgi початку в листопаді 2015 року на позиції операційного директора. У 2016 році в її обов'язки також увійшли функції маркетингу та розвитку бізнесу. З серпня 2018 року Тетяна Слободянюк є генеральним директором компанії Global Bilgi.



Андрій Семененко

Директор департаменту персоналу

Андрій має 10 річний досвід роботи в сфері HR. За його плечима робота в міжнародних банках України. У компанії Global Bilgi Андрій Семененко працює з 2015 року на позиції керівника групи пільг і компенсацій, а з 2017 року зайняв позицію директора HR департаменту. За час роботи в Компанії розроблено та впроваджено процес зменшення показників плинності персоналу за рахунок розробки та впровадження сучасної системи адаптації. Покращено процес мотиваційного пакета для співробітників при зниженні його вартості, за рахунок кастомізірованого підходу до мотивації. Так само разработна і запущений комплексний плану змін в компанії, завдяки якому був досягнутий високий індекс залученості співробітників.


Денис Швечіхін

Фінансовий директор

Денис має більш ніж 15-річний досвід роботи в фінансах. Свою кар'єру почав будувати з посади бухгалтера. Працював в сфері громадського харчування, роздрібної та оптової торгівлі, аудиту. Має сертифікат АССА.

У 2008 році Денис увійшов до складу команди Global Bilgi і ось вже більше 7 років обіймає посаду Фінансового директора. Під його керівництвом успішно реалізовано безліч проектів, були відкриті нові локації в містах Суми, Харків, Нікополь та Запоріжжя.


Андрій Черненко

Керівник відділу планування, звітності та моніторингу

Андрій Черненко - директор департаменту операційного планування, управління ефективністю та моніторингу контактного центру Global Bilgi.

Більш ніж десять років Андрій працює в структурі компанії Global Bilgi. Починав свій шлях у 2008 році як оператор вхiдної лінії. За час роботи обіймав посади:

з 2010 року - фахівець з моніторингу;
з 2011 року - керівник групи вхідної лінії;
з 2019 року - керівник відділу з обробки вхідних звернень в різних каналах (дзвінки, web-chat, соціальні мережі, месенджери та інші);
з 2018 року - Проектний менеджер зі штатом в 350 співробітників і двома напрямками роботи: Inbound і Telesales;
з 2019 року - керує відділом планування, звітності та моніторингу.



Litvinov

Максим Литвинов

ИТ директор

Максим в IT галузі вже понад 16 років, 8 з яких у якості керівника. З самого початку основною спеціалізацією є напрямок телекомунікаційних систем та розробка ПЗ. За свій кар'єрний шлях Максим отримав досвід у якості інженера технічної підтримки інтернет-провайдера, інженера з цифрових телекомунікацій, програміста, керівника технічної підтримки, брав участь у розробці білінгової системи інтернет-провайдера, спроектував і розробив платформу для контакт-центру, проектував і розробляв програмне забезпечення для кіосків-терміналів поповнення та самообслуговування. 

У 2011 році Максим приєднався до складу команди Global Bilgi у якості керівника групи технічної підтримки, з 2019 року займає позицію Директору департаменту інформаційних технологій. Під його керівництвом була спроектована і розроблена власна платформа для контакт-центру що наразі використовується в Україні, республіці Білорусь та Туреччині. Це унікальний канал самообслуговування "Віртуальний Помічник", що отримав золоту медаль "Contact Center World Awards" у 2017 році у Лондоні як найкраща технологія самообслуговування та багато інших.