Back Office
Back Office

Ми забезпечуємо комплексні послуги аутсорсингу бізнес-процесів та якісне опрацювання звернень, що можуть бути не вирішені на першому етапі комунікацій

Деякі завдання потребують додаткових зусиль й ми знаємо як ефективно використати потенціал вашої компанії для досягнення найкращих результатів.
Обравши Global Bilgi в якості партнера для аутсорсингу послуг Back Office, ви отримаєте найвищий сервіс та якісну обробку всіх звернень.

Back Office від Global Bilgi - це повноцінна підтримка та лаконічне доповнення до вашої команди, яка до того ж оптимізує витрати на організацію та підтримку процесів.
Ми розвиваємо глибоку експертизу в усіх процесах вашого бізнесу, ретельно підбираємо та навчаємо агентів для виконання широкого спектру завдань, які виходять за рамки прийому дзвінків та обробки пошти.
Аутсорсинг бізнес процесів із Global Bilgi - це зручно та просто, адже ми пропонуємо просту та зрозумілу цінову політику, чітко дотримуємося поставлених завдань та KPI, та завжди намагаємося перевершити очікування.
Характеристика продукту
Інші послуги
Технічна підтримка інформаційних технологій
Докладніше
Контактний центр
Докладніше
Зв’яжіться з нами з питань щодо наших послуг.