fbpx
Роботизована автоматизація процесів RPA
Order now
Роботизована автоматизація процесів RPA

Роботизована автоматизація процесів RPA – рішення для автоматизації бізнесу

Наша компанія розробила сучасний продукт автоматизації робочого місця на основі технології Robotics Process Automation (RPA). Автоматизація бізнесу Global Bilgi RPA допоможе створювати та керувати програмними роботами, які здатні економити ваш час і ресурси.

RPA Global Bilgi

Функції Global Bilgi RPA


Автоматизація бізнес процесів RPA має два варіанти: Digital Assistant і Digital Employee. Вони засновані на технологіях Robotic Desktop Automation і Robotic Process Automation. Digital Assistant працює на комп’ютері, виконує роботу, визначену налаштуваннями користувача, а Digital Employee здатний виконувати 100% визначеної роботи незалежно від користувача через сервер.


Оптимізація процесів - варіанти автоматизації RPA


З Global Bilgi RPA ви можете автоматизувати рутинні процеси та виключити ймовірність помилки до 75%. За допомогою Digital Assistant ви можете скористатися перевагами збирання данну інформацію про ринок і конкурентів. Системи автоматизації RPA з хмари можуть заощаджувати час і ресурси, автоматизуючи повторювані та рутинні завдання.


Основними галузями, які можуть отримати вигоду від використання роботизованих програм автоматизації процесів, є банківська справа, електронна комерція, страхування, виробництво, роздрібна торгівля, туризм і логістика. Як автоматизація малого бізнесу, так і середнього і великого. RPA Chat Bot можуть бути корисними майже для будь-якого типу бізнесу, який є присутнім в Інтернеті. Автоматизація контакт-центру RPA є одним із наших стратегічних пріоритетів, і щороку програми для автоматизації Turkcell Global Bilgi виконують десятки тисяч операцій.



Robotic Procecces Automation Call Center
Global Bilgi RPA

Роботизована автоматизація процесів для різних підрозділів


У відділі кадрів вашої компанії RPA може послужити як система автоматизації документообігу. Також для автоматизації процесу прийняття на роботу та фільтрації резюме, оцінки якості співробітників і розрахунку продуктивності. Для фінансового департаменту система автоматизації бізнесу RPA може готувати місячні та щоденні звіти про закриття, передавати рахунки-фактури за оренду до рішень ERP, отримувати інформацію про платежі з програми декларування та розраховувати податки.


Продажі та маркетинг можуть отримати вигоду від програми для автоматизації бізнесу - генерація потенційних клієнтів і автоматично заплановані розсилки електронних листів. Автоматизація процесу Global Bilgi RPA може відстежувати конкурентів за низкою різних параметрів, включаючи лінії продуктів і послуг, контент і діяльність у соціальних мережах, учасників тендерів і переможців. Ми можемо поговорити про автоматизації бізнес процесів і знайти застосування RPA у вашій компанії на безкоштовній консультації.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
CRM система для бізнесу
Детальніше
WFM для контакт-центру ShiftSwapper
Детальніше
Програма для обробки email MailQueue
Детальніше
IP телефонія колл-центру з FMC
Детальніше
Програма котролю якості контакт-центру AQoS
Детальніше
Голосове Меню IVR
Детальніше
Сервіс автодозвону Power Dialer
Детальніше
Хмарний контакт-центр Sirius
Детальніше
Contact us for our services