fbpx
Послуги HR
Послуги HR

Послуги HR Аутсорсингу Бізнес Процесів


Рішення аутсорсингу бізнес-процесів (BPO) від Global Bilgi включають передові послуги з управління людськими ресурсами від компаній з багатьох галузей. Ми надаємо послуги з підбору персоналу на основі нашого досвіду для закриття вакансій різної складності та профілю кандидатів. Тільки в Україні наш відділ рекрутингу проводить співбесіди з до 20 000 кандидатів на рік, а загалом наші кадровики керують командою з 16 000 професіоналів з усього світу.

Робота з Global Bilgi проста та прозора: ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного Клієнта та Партнера та забезпечуємо найвищу якість послуг аутсорсингу бізнес-процесів. Масовий набір або закриття конкретних вакансій, управління особистим або груповим навчанням - ми завжди можемо допомогти вашому бізнесу досягти поставлених цілей.

Аутсорсинг послуг HR
Детальніше
Аутсорсинг Compensation & Benefits
Детальніше
Тренінгові послуги
Детальніше
Послуги аутстафінгу
Детальніше
Програма для рекрутингу SmartSelection
Детальніше
Рекрутингові послуги
Детальніше

Цифрові рішення для клієнтського сервісу та послуги аутсорсингового контакт-центру

Global Bilgi є частиною Turkcell Group й пропонує високоякісні послуги аутсорсингу контакт-центру й цифрові рішення для провідних міжнародних компаній. Ми забезпечуємо найкращий клієнтський досвід та якість сервісу відповідно до найвищих світових стандартів. Неважливо, який розмір вашого бізнесу та галузь – ми знайдемо для вас рішення аутсорсингу контакт-центру та надійні цифрові Customer Experience (CX) продукти!
Розпочнімо!
Global Bilgi Customer Experience Management