fbpx
IVR автообдзвон клієнтів
Order now
IVR автообдзвон клієнтів

IVR автобдзвон клієнтів

Global Bilgi пропонує автоматизовані рішення рівня корпоративних контакт-центрів для компаній різних масштабів та індустрій. За допомогою вихідного IVR з автодозвоном через дайлер, ваша компанія зможе телефонувати багатьом клієнтам із різними бізнес-цілями. Наша розширена аналітика забезпечує поглиблений аналіз кожного кроку клієнта в автоматизованому меню IVR, і за потреби система може під'єднатися до агента кол-центру або голосовий бот.

outbound ivr

Що таке вихідний IVR?


Інтерактивна голосова відповідь (англ. - Interactive Voice Response, IVR) — технологія, що дуже популярна в кол-центрах. Поєднавши її з автоматизованим дайлером та голосовим ботом, ми можемо обробляти великі бази контактів та автоматизовано телефонувати клієнтам, отримуючи відповіді та збираючи аналітику розмов і взаємодії.


Переваги вихідного IVR автодозвону як послуги


Інтерактивна голосова відповідь (IVR) — це тип технології, який дуже популярний у контакт-центрах. Коли люди телефонують до служби підтримки клієнтів, вони зазвичай розпізнають вхідний IVR, де чують привітання, отримують маршрутизацію дзвінків та виконують автоматизовані дії. Існує також рішення вихідного IVR, яке дозволяє використовувати автоматизацію, щоб надсилати клієнтам індивідуальні повідомлення та отримувати зворотну інформацію. З цієї причини вихідний IVR під'єднано до програм з автонабору номерів (дайлер), оскільки обидва інструменти можуть автоматично обробляти базу та заощаджувати ресурси.


Ми надаємо вихідний IVR як послугу для наших Клієнтів. Ви можете надати свою клієнтську базу та встановити мету для кампанії. Решту зробить наша автоматизована система. Якщо це необхідно, вихідні дзвінки клієнта оброблятиметься виключно системою, голосовим ботом, або клієнти можуть бути підключені до агентів кол-центру.

outbound IVR
Outbound IVR

Вихідний IVR та інші рішення контакт-центру для автодозвону


Наша автоматизована система IVR використовує багатоканальні та гнучкі функції, щоб зв’язуватися з клієнтами за різними номерами або враховувати інші програмовані умови. Завдяки цьому можна зробити більше спроб, ніж за допомогою традиційних методів кол-центру, що означає економію ресурсів та часу. Це надає нашим Клієнтам зручніші варіанти спілкування, та можливості продовження комунікації телефоном, чатом чи через електронну пошту.

Голосові боти стають все більш поширеними в компаніях, і ми також пропонуємо такі рішення. Наш вихідний IVR дозволить клієнтам давати усні відповіді на прості запитання, як то "так" чи "ні", або обробляти більш складні відповіді, що потребуватиме залучення технології розпізнавання мовлення NLP.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг вихідних дзвінків
Детальніше
Актуалізація клієнтської бази
Детальніше
Дослідження ринку
Детальніше
Лідогенерація
Детальніше
Телемаркетинг
Детальніше
Contact us for our services