fbpx
Аутсорсинг Контакт-Центру
Order now
Аутсорсинг Контакт-Центру

Аутсорсинг контакт-центру від Global Bilgi

Послуги аутсорсингу контакт-центру мають важливе значення для надання виняткового рівня обслуговування клієнтів будь-якому бізнесу. Завдяки сучасним технологіям і досвідченому персоналу аутсорсинг контакт-центр від Global Bilgi може допомогти вашому бізнесу за допомогою неперевершеного досвіду обслуговування клієнтів.

Inbound Contact Center

Налагоджена система аутсорсингового контакт-центру для вашого бізнесу


В основі нашого аутсорсингового контакт-центру для вхідних заявок — команда кваліфікованих професіоналів, які надають клієнтам найвищу якість обслуговування. Ми маємо систему навчання та мотивації, щоб підготувати агентів контакт-центру, здатних обробляти всі типи запитів клієнтів, від найпоширеніших до найскладніших, і надавати оперативні та ефективні відповіді. Переваги використання послуг аутсорсингового контакт-центру включають покращення задоволеності клієнтів, підвищення, їх лояльності та покращення відносин із клієнтами. Аутсорсинговий контакт-центр Global Bilgi забезпечує швидку та ефективну відповідь на запити клієнтів, що сприяє покращенню взаємодії з клієнтами наших Партнерів.


Професійні послуги аутсорсингу контакт-центру


Послуги аутсорсингу контакт-центру дозволяють підприємствам зменшити операційні витрати та підвищити ефективність. Завдяки аутсорсингу обслуговування клієнтів висококваліфікованій команді підприємства можуть краще керувати витратами на обслуговування клієнтів і підвищити економічну ефективність. Отримайте найкраще обслуговування клієнтів для вашої компанії за допомогою вхідного контакт-центру. Завдяки досвідченому персоналу та сучасним технологіям ви отримаєте послуги контакт-центру найвищої якості з найкращими результатами від Global Bilgi.


Аутсорсинг контакт-центру від Global Bilgi - це комплекс високоякісних послуг підтримки клієнтів, які можна адаптувати до конкретних потреб вашого бізнесу. Наша досвідчена команда професіоналів із обслуговування клієнтів готова працювати з різноманітними заявками та запитами в службу підтримки клієнтів, щоб забезпечити високу якість обслуговування клієнтів. Ми розуміємо важливість клієнтського сервісу, тому наші представники служби підтримки клієнтів навчені використовувати найефективніші комунікаційні методи для побудови та зміцнення відносин із клієнтами. Незалежно від того, чи потрібен вашій компанії аутсорсинговий контакт-центр під ключ, чи бізнес-партнер, щоб допомогти з надлишком запитів щодо обслуговування клієнтів, наша компанія може надати ефективне рішення, яке відповідатиме потребам вашої компанії.

inbound service outsourcing
Global Bilgi Sirius cloud contact center

Відзначені нагородами послуги аутсорсингу контакт-центру


Замовивши у нас аутсорсинг кол-центру, ви отримаєте досвід, підтверджений низкою міжнародних нагород: European Contact Center & Customer Service Awards, Contact Center World - Top Ranking Performers, Interactive Media Awards, ICMI «Global Contact Center Awards» , «DZWINNER» та інші. У нас добре налагоджена система аутсорсингу бізнес-процесів, яка включає підбір персоналу, навчання, моніторинг контакт-центру, контроль якості та систему звітності. Наша компанія пропонує своїм клієнтам безкоштовну корпоративну платформу контакт-центру Sirius.


Наші рішення для аутсорсингу колл-центру включають керування заявками в службу підтримки клієнтів, направлення запитів, обробку запитів клієнтів (дзвінки, чати та електронні листи) і надання привабливого досвіду для клієнтів. Ми також розуміємо важливість аутсорсингу бізнес-операцій, тому наша команда підготована, щоб надати вашій компанії найсучасніші послуги контакт-центру, які гарантовано сприятиме підвищенню задоволеності клієнтів і довготривалій лояльності.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг вихідних дзвінків
Детальніше
Ведення клієнтської бази CRM
Детальніше
Аутсорсинг підтримки у соціальних мережах
Детальніше
Аутсорсинг підтримки через email
Детальніше
Аутсорсинг онлайн-чату
Детальніше
Contact us for our services