fbpx
Телемаркетинг
Order now
Телемаркетинг

Телемаркетинг на аутсорсі для вашої компанії!

Аутсорсинговий контакт-центр Global Bilgi надає нашим Клієнтам рішення для багатомовного телемаркетингу, телепродажів і перехресних продажів. Ми маємо великий досвід аутсорсингу телемаркетингу для компаній різних розмірів і галузей та можемо забезпечити найкращі результати для розвитку вашого бізнесу!

telemarketing BPO

Телемаркетинг на аутсорсі та його переваги


Послуги аутсорсингу телемаркетингу стають дедалі популярнішими для компаній, які прагнуть максимізувати свої можливості телефонних продажів. Аутсорсинг цих послуг із досвідченим партнером аутсорсингу бізнес-процесів надає компаніям більше можливостей для отримання прибутку та економічно ефективних варіантів. Телемаркетинг в контакт-центрі - це просте та перевірене рішення, він забирає необхідність наймати власну команду для вирішення завдань телемаркетингу. Співпрацюючи з Global Bilgi, ваша компанія зможе не тільки оптимізувати роботу з обслуговування клієнтів, але й отримати вигоду від економії коштів, покращеного обслуговування клієнтів і підвищення ефективності телепродажів і перехресних продажів (cross-sales) у контакт-центрі.


Телемаркетинг в аутсорсинговому контакт-центрі


Якщо ваш бізнес прагне збільшити дохід і продажі, хорошим рішенням буде передача послуг телемаркетингу надійному партнеру аутсорсингу контакт-центру. За допомогою аутсорсингу телемаркетингу, ваша компанія отримає вигоду від досвідчених агентів, які спеціалізуються на телефонних продажах, надаючи високоякісні послуги зі збільшення доходу. Наша компанія пропонує вашому бізнесу не просто аутсорсингове рішення, а добре налагоджену систему, яка включає підбір персоналу, навчання, гарантію якості аутсорсингового контакт-центру, моніторинг і рішення для звітності в поєднанні з потужною ІТ-інфраструктурою контакт-центру та відзначеною нагородами командою.


Пошук зовнішнього постачальника для телемаркетингу стає все більш популярним серед компаній, які намагаються максимізувати та диверсифікувати свій дохід. Враховуючи брак персоналу та бюджетів, багато невеликих підприємств звертаються до аутсорсингу телемаркетингу. Експертів у цій галузі можна знайти у надійного партнера, що дає змогу компаніям покращити обслуговування клієнтів і продажі, а також отримати економію коштів й отримати вигоду від покращення взаємодії з клієнтами.

Telemarketing Outsourcing Services
Global Bilgi Telemarketing

Телемаркетинг та крос-продажі


Передайте послуги телемаркетингу надійному контакт-центру, який спеціалізується на телепродажах і рішеннях для перехресних продажів, щоб переконатися, що потреби ваших клієнтів задовольняються з найвищим професіоналізмом. Ринок пропонує багато рішень для аутсорсингу телемаркетингу, але не так багато компаній можуть забезпечити надійну систему та організацію в поєднанні з прозорою репутацією та економією коштів. Звертаючись до аутсорсингу Global Bilgi, ви можете бути впевнені, що якість послуг телемаркетингу буде на найвищому рівні та що бізнес отримає очікувані результати.


Наша команда пропонує професіоналізм у бізнес-підходах, своєчасну доставку та легку масштабованість, тому вам не доведеться турбуватися про підводні камені аутсорсингу. Вибираючи правильний аутсорсинг телемаркетингу та досвідченого партнера з аутсорсингу, який може продемонструвати свої результати. Наприклад, у 2022 році наша компанія обробила 10 789 987 дзвінків клієнтів, у тому числі вихідні телепродажі та перехресні дзвінки на вхідній лінії.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг вихідних дзвінків
Детальніше
IVR автообдзвон клієнтів
Детальніше
Актуалізація клієнтської бази
Детальніше
Дослідження ринку
Детальніше
Лідогенерація
Детальніше
Contact us for our services