fbpx
Аутсорсинг бек-офісу
Order now
Аутсорсинг бек-офісу

Аутсорсинг бек-офісу для розвитку вашого бізнесу

Global Bilgi пропонує рішення для аутсорсингу бек-офісу, бізнес-процесів і забезпечує обслуговування для міжнародних клієнтів. Бек-офіс як послуга від Global Bilgi – це економічно ефективне та орієнтоване на клієнта рішення, яке змінить ваш бізнес!

back office customer support

Чому важлива автоматизація бек-офісу?


Ви можете запитати, чому бек-офіс є важливим. Зрештою, ви, ймовірно, знайомі з операціями фронт-офісу, які мають справу з клієнтом. Але операції бек-офісу є такими ж, якщо не більш важливими. Наприклад, отримання чеків, обробка платежів кредитною карткою та навіть замовлення витратних матеріалів — усе це важливі завдання, які має виконувати досвідчений персонал. Якщо нехтувати цими операціями, або робити їх не вчасно - рано чи пізно це може привести до колапсів, які понесуть за собою грошові витрати.Основні послуги підтримки бек-офісу


Багатьом підприємствам доводиться мати справу з отриманням товарів і оплатою рахунків. І, відверто кажучи, багато з них мають труднощі з цією частиною роботи. Вам може бути цікаво, де ви можете знайти якісного бухгалтера або послуги з нарахування заробітної плати. Ви можете передати ці функції фахівцям Global Bilgi, які зможуть полегшити цю частину ведення бізнесу і надати аутсорсинг операцій бек-офісу. Бухгалтерський облік, нарахування заробітної плати, дотримання податкового законодавства та інше входять до нашого портфеля аутсорсингових офісних послуг.


Компанії, яким доводиться доставляти товари клієнтам, мають проблеми з цією частиною роботи. Процес аутсорсингу бек-офісу допоможе боротися з цими проблемами. Наймайте нас, щоб ми виконували бек-офісні операції, а ви на томість отримували все необхідне для робооти офісу з високою економічною ефективністю!

Back Office Outsourcing Services
Global Bilgi Back Office Outsourcing

Як передати послуги бек-офісу аутсорсингу?


Тенденції аутсорсингу бек-офісу усе більше стають ключовою частиною успішноїдіяльності багатьох компаній. Це не тільки забезпечує доступ до команди досвідчених професіоналів, але також допомагає власникам бізнесу оптимізувати ресурси та зосередитися на основних бізнес-цілях. Аутсорсингові компанії, які беруться за виконання таких замовлень, часто не мають належного досвіду та контролю. В свою чергу, Global Bilgi – це міжнародний постачальник аутсорсингових послуг, що забезпечує найвищу якість послуг за конкурентоспроможну вартість аутсорсингу бек-офісу.


Процес запуску нового проекту офісного аутсорсингу з нами дуже простий: спочатку ви маєте зв’язатися з нами зручним для вас способом, описати особливості вашого проєкту, потім ми проведемо онлайн-дзвінок, щоб дізнатися про проєкт більше та підготувати для вас персональну пропозицію. Після завершення процесу укладання контракту ми починаємо набір і навчання, щоб бути готовими якнайшвидше розпочати новий бек-офіс проєкт!


Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг Контакт-Центру
Детальніше
Ведення клієнтської бази CRM
Детальніше
Аутсорсинг підтримки у соціальних мережах
Детальніше
Аутсорсинг технічної підтримки
Детальніше
Аутсорсинг підтримки через email
Детальніше
Help Desk аутсорсинг
Детальніше
Аутсорсинг онлайн-чату
Детальніше
Аутсорсинг колл-центру
Детальніше
Contact us for our services