fbpx
Аутсорсинг Compensation & Benefits
Order now
Аутсорсинг Compensation & Benefits

Аутсорсинг Compensation & Benefits від Global Bilgi

Global Bilgi пропонує комплексні послуги аутсорсингу бізнес-процесів та рішення кадрового аутсорсингу. Ми можемо розробити або вдосконалити систему компенсацій і пільг вашої компанії. Створіть найкращу програму мотивації для досягнення найамбітніших бізнес-цілей!

compensation benefits BPO

Що таке аутсорсинг Compensation & Benefits?


Якщо компанія хоче досягти своїх цілей, важливо мати систему KPI, яка базується на процесі компенсацій і пільг. З метою економії та оптимізації багато компаній вирішують передати розробку й підтримку системи компенсацій і пільг надійному партнеру аутсорсингу бізнес-процесів, що є розумним вибором з багатьох причин.


Аутсорсинг Compensation & Benefits та KPI


Якщо ви хочете досягти певної мети чи бізнес-цілі, важливо мати KPI (ключові показники ефективності). Вони будуть визначальними для того, чи досягає працівник, чи команда ціль. Наприклад, у галузі аутсорсингу бізнес-процесів ми маємо багато показників ефективності, наприклад KPI контакт-центру, які оцінюють якість обслуговування або рівень продажів.

Але як зробити KPI здійсненними для команди? Як мотивувати своїх колег досягати необхідного рівня продуктивності для досягнення бізнес-цілей? Тут вступає в дію система компенсацій і пільг. Ця система працює як комплексний інструмент мотивації, який створює основу для особистого успіху кожного співробітника та продуктивності команди.

B
BPO outs

Відзначений нагородами аутсорсинговий партнер для вашого бізнесу


Наша експертиза в аутсорсингу бізнес-процесів підтверджена низкою міжнародних нагород: European Contact Center & Customer Service Awards, Contact Center World - Top Ranking Performers, Interactive Media Awards, ICMI «Global Contact Center Awards», «DZWINNER» та інші. У нас є добре налагоджена система аутсорсингу BPO, яка має сильну й оптимізовану систему управління персоналом, щоб створити найкращу команду й досягти найамбітніших цілей із максимальною економічною ефективністю.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг послуг HR
Детальніше
Тренінгові послуги
Детальніше
Послуги аутстафінгу
Детальніше
Програма для рекрутингу SmartSelection
Детальніше
Рекрутингові послуги
Детальніше
Contact us for our services