fbpx
Рекрутингові послуги
Order now
Рекрутингові послуги

Послуги рекрутингу персоналу

Професійні рішення рекрутингу для компаній різного розміру та індустрії від експертів аутсорсингу бізнес-процесів Global Bilgi

rectuitment outsourcing

Що таке HR-послуги для підбору кваліфікованого персоналу?


Рекрутинг - це комплекс професійних дій, спрямованих на пошук і залучення в компанію нових співробітників. Кваліфікований та мотивований персонал є основою будь-якої успішної компанії, тому вкрай важливо знайти людей, які будуть відповідально та професійно виконувати свої обов'язки та розвиватися разом з компанією. Для багатьох бізнесів найти потрібних людей - непросте завдання, цей процес може бути тривалим і трудомістким, тому наші послуги професійного рекрутингу персоналу можуть допомогти оптимізувати часові та грошові ресурси.


Рекрутингові послуги від Global Bilgi


Наша компанія пропонує комплексні послуги аутсорсингу бізнес-процесів, які включають рекрутинг персоналу. Ми маємо великий досвід у сфері HR послуг та можемо допомогти як з індивідуальним, так і з масовим підбором персоналу. Наші рекрутингові послуги є вигідними та ефективними, оскільки ми використовуємо найкращі практики та технологічні рішення для підбору персоналу.

recruitment BPO
global bilgi staffing outsourcing

Наскільки ефективним рекрутингом на аутсорсі?


У нашій практиці підбору персоналу використовується широкий спектр методів рекрутингу, які можуть бути корисними для вашого бізнесу. Ми проводимо поглиблені дослідження ринку та знаємо його поточний стан, тому можемо робити прогнози на основі даних щодо того, чи зможемо ми знайти людину з певним набором навичок або успішно досягти цілей плану масового найму. Наш фахівець з підбору персоналу працює за жорсткими KPI та мотивований досягати цілей. Ми покладаємося на запити клієнтів і завжди використовуємо agile-підходи, щоб забезпечити найкращі результати аутсорсингу рекрутингу.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг послуг HR
Детальніше
Аутсорсинг Compensation & Benefits
Детальніше
Тренінгові послуги
Детальніше
Послуги аутстафінгу
Детальніше
Програма для рекрутингу SmartSelection
Детальніше
Contact us for our services