fbpx
Аутсорсинг послуг HR
Order now
Аутсорсинг послуг HR

Аутсорсинг послуг HR від Global Bilgi

Наша компанія пропонує високоякісні послуги HR, включаючи комплексні рішення з аутсорсингу людських ресурсів. У нас є власний відділ кадрів, який є професіоналом у підборі персоналу, управлінні корпоративним навчанням, рішеннями для аутстафінгу та послугами comp & ben. Оберіть професійні та економічно ефективні рішення аутсорсингу від команди, яка отримала нагороди!

HR outsourcing

Переваги HR-аутсорсингу з Global Bilgi


Ми пропонуємо системні рішення аутсорсингу бізнес-процесів, які включають професійні послуги кадрового аутсорсингу для наших клієнтів і партнерів. Наші послуги HR аутсорсингу є професійними та економічно ефективними, оскільки ми використовуємо ресурси власного відділу кадрів і маємо великий досвід у корпоративній сфері кадрів. Наші спеціалісти можуть закрити вакансії будь-якого рівня та складності та супроводжувати будь-які HR процеси.

Як працює HR-аутсорсинг у Global Bilgi?


Ми завжди орієнтуємося на Клієнтів, тому пропонуємо гнучкі HR-рішення та індивідуальний підхід до кожного кейсу. Якщо ваша компанія зацікавлена в аутсорсингу HR, спершу вам необхідно заповнити форму запиту та надати свої контактні дані, щоб наші спеціалісти могли зв’язатися з вами та запланувати дзвінок для першої зустрічі. Потім ми попросимо вас надати додаткову інформацію про те, які кадрові послуги необхідні для вашого бізнесу, і підготуємо цінову пропозицію. Ми пропонуємо високоякісні аутсорсингові рішення та завжди несемо відповідальність за надання найкращих результатів нашим Клієнтам.

outsourcing solutions global bilgi
Послуги HR

Розрахунок ціни HR аутсорсингу

Якщо ви хочете дізнатися вартість HR аутсорсингу для вашого бізнесу, вам потрібно надати деталі проєкту, який ваша компанія хоче передати на аутсорсинг. Наша команда відділу кадрів зробить індивідуальний розрахунок для вашої компанії та надасть найкращі послуги з управління персоналом. Ми пропонуємо багатомовні HR-рішення та маємо глобальний досвід надання послуг з управління персоналом. Підприємства з багатьох галузей, у тому числі міжнародні корпорації, отримують переваги від наших кадрових послуг і рішень, тому ви можете стати наступним, хто виграє від співпраці з нами!

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг Compensation & Benefits
Детальніше
Тренінгові послуги
Детальніше
Послуги аутстафінгу
Детальніше
Програма для рекрутингу SmartSelection
Детальніше
Рекрутингові послуги
Детальніше
Contact us for our services