fbpx
Послуги аутстафінгу
Order now
Послуги аутстафінгу

Послуги аутстафінгу від Global Bilgi

Global Bilgi належить до найбільших компаній аутсорсингу бізнес-процесів у регіоні EMEA. Ми надаємо професійні послуги BPO, включаючи рішення аутстафінгу. У нашому портфоліо є великі міжнародні клієнти, і ми хочемо, щоб ваш бізнес отримав користь від ефективних послуг аутстафінгу!

staff augmentation

Переваги послуг аутстафінгу


Послуги аутстафінгу – популярний бізнес-інструмент, спрямований на економію коштів та оптимізацію ресурсів. У компаніях різного розміру та індустрії дуже поширеним є наймання аутстафінгового персоналу замість того, щоб відкривати вакансії всередині компанії. Аутстафінг пов’язаний не лише з економією коштів, оскільки в багатьох випадках операційні чи юридичні аспекти стають вирішальними факторами для замовлення послуги аутстафінгу.


Послуги аутстафінгу спеціалістів


Щодо послуг аутстафінгу, існує велика різноманітність посад і спеціалістів, які можуть бути передані на аутстаф у вашому бізнесі. Наприклад, ви можете передати на атустаффІТ-спеціалістів, таких як розробники програмного забезпечення, тестувальники, бізнес-аналітики тощо. Разом з тим досить популярними є і послуги аутстафінгу для операційного персоналу: у багатьох компаніях популярні аутстафінгові кадровики, бухгалтери, юристи, офісний персонал.

outstaff specialists
global bilgi staff augmentation

Що ви отримаєте від послуг аутстафінгу?


Коли ви замовите послуги професійного аутстафінгу, ви отримуєте комплексне бізнес-рішення, яке дає змогу вашому бізнесу отримати значні переваги. Наприклад, аутстафінгова компанія несе повну відповідальність за забезпечення робочим обладнанням, навчання, роботу з персоналом та юридичні аспекти працевлаштування. Ви визначаєте участь у цьому процесі та можете вирішити, скільки операційної участі ви хотіли б мати. Кожен Клієнт отримує від нашої компанії індивідуальний підхід до всіх послуг BPO, включаючи рішення аутстафінгу.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг послуг HR
Детальніше
Аутсорсинг Compensation & Benefits
Детальніше
Тренінгові послуги
Детальніше
Програма для рекрутингу SmartSelection
Детальніше
Рекрутингові послуги
Детальніше
Contact us for our services