fbpx
Лідогенерація
Order now
Лідогенерація

Лідогенерація в кол-центрі для залучення нових клієнтів

Global Bilgi пропонує послуги кол-центру лідогенерації для залучення нових клієнтів компаніям з різних індустрій. Завдяки новітнім цифровим технологіям, як Call Center Power Dialer, Outbound IVR, розширена аналітика контакт-центру та досвідчена команда, ми можемо втілити найамбітніші плани в реальність!

lead generation

Переваги кол-центру для лідогенерації


Залучення потенційних клієнтів у кол-центрах може допомогти вашому бізнесу швидко й ефективно зростати. Передавши лідогенерацію потенційних клієнтів аутсорсинговому кол-центру, ви зможете підвищити продуктивність і ефективність свого бізнесу. Центр лідогенерації Global Bilgi має досвід у створенні потенційних списків потенційних клієнтів, призначення зустрічей для вашого sales-департаменту та кросс-продажів. Наша команда професіоналів розробить ефективну стратегію виявлення, підтримки та перетворення лідів на довгострокових клієнтів. Ми маємо можливість аналізувати дані клієнтів і створювати звіти, щоб оптимізувати зусилля.


Лідогенерація та call-центр B2B від досвідченого партнера


Наша команда може надати вам рішення колл-центру B2B і запропонувати широкий спектр послуг, які допоможуть досягти успіху. Наші досвідчені агенти кол-центру подбають про те, щоб послуги лідогенерації надавалися якісно та з найкращим результатом. За допомогою наших комплексних послуг із залучення потенційних клієнтів ви можете зв’язатися з потрібними цільовими клієнтами та збільшити продажі.


Наші послуги кол-центру з пошуку потенційних клієнтів (лідогенерація) включають дослідження й аналіз даних, керування контактами, призначення зустрічей і кваліфікацію потенційних клієнтів. Незалежно від того, чи потрібні вам одноразові маркетингові кампанії, чи постійна генерація клієнтів, ми можемо надати ресурси, необхідні для успіху.

leadgen outsourcing
Global Bilgi Sirius cloud contact center

Технічна сторона лідогенерації у кол-центрі


Щоб гарантувати, що ваш бізнес отримує найкращі послуги лідогенерації, важливо розуміти технічну сторону залучення потенційних клієнтів у кол-центрах. Використовуючи платформу контакт-центру та CRM, які можна інтегрувати з програмним забезпеченням для автоматичного набору номерів кол-центру, ви можете отримати доступ до послуг сервісів, які дозволять вашій компанії швидко й легко генерувати ліди.


У партнерстві з компанією Global Bilgi, яка спеціалізується на послугах кол-центру для залучення потенційних клієнтів, ви можете гарантувати, що ваш матиме найкраще залучення потенційних клієнтів. Ми можемо надати вам індивідуальні плани залучення потенційних клієнтів B2B відповідно до потреб вашої компанії. Завдяки роботі аутсорсингового колл-центру, ваша компанія може отримати потенційних клієнтів, необхідних для успіху.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аутсорсинг вихідних дзвінків
Детальніше
IVR автообдзвон клієнтів
Детальніше
Актуалізація клієнтської бази
Детальніше
Дослідження ринку
Детальніше
Телемаркетинг
Детальніше
Contact us for our services