fbpx
WFM для контакт-центру ShiftSwapper
Order now
WFM для контакт-центру ShiftSwapper

WFM система для управління змінами агнетів контакт-центрів від Global Bilgi

Наша компанія розробила програмне забезпечення для автоматизації процесів планування контакт-центру та планування робочого часу агентів, керівників і менеджерів. Програма для автоматизації операційних процесів Shift Swapper допомагає замінити відсутніх працівників іншими кадрами, які будуть релевантні по досвіду і навичкам. Ви можете бути впевнені, що агенти з відповідними навичками будуть призначені на потрібний час, щоб забезпечити найкраще обслуговування клієнтів!

wfm call center

Програма відділу кадрів для планування заміни працівників створена для контакт-центрівНаше цифрове рішення ShiftSwapper використовується для автоматизації процесу планування виходів на зміни працівників в контакт-центрі. З сотнями агентів, які мають різноманітні навички обслуговування клієнтів і продажів, різні побажання щодо графіку та обставини, важко забезпечити гнучкий графік без автоматизації робочого процесу. Саме тому софт для контакт-центру ShiftSwapper дозволяє агентам обмінюватися змінами та позбавляє керівників і менеджерів функції моніторингу цього процесу. Крім того, це програмне забезпечення контакт-центру надає повне цифрове керування розкладом і контроль на кожному кроці цього процесу.


Рішення для управління персоналом, яке приймає рішення на основі даних


Програмне забезпечення системи управління персоналом ShiftSwapper дозволяє агентам з однаковими або схожими навичками змінювати свої робочі зміни без залучення керівника чи менеджера. Ваш контакт-центр зможе заощадити ресурси та надати гнучкі можливості роботи для найкращого обслуговування клієнтів.


Завдяки програмному забезпеченню хмарного контакт-центру від Global Bilgi ваші агенти можуть обмінюватися змінами всього за два кліки, без жодного впливу на KPI та продуктивність. Простий багатомовний і зручний інтерфейс зробить цей процес легким і зручним для різних проектів.

contact center wfm
Global Bilgi ShiftSwapper

Переваги програми для автоматизації контакт-центру


Багато контакт-центрів з усіх куточків світу все ще використовують документи Excel для планування та керування змінами. Цей процес зазвичай вимагає окремих керівників груп або супервайзерів, які готують розклад і вносять оновлення, якщо це необхідно. Саме тому, програми WFM - це найкраще рішення, що дає дуже гарні можливості для автоматизації. За допомогою цифрового рішення ShiftSwapper процес заміни працівників, що, наприклад захворіли, можна на 100% автоматизувати та спростити. WFM програми дозволять вашому бізнесу заощадити гроші, сплачені керівникам груп або супервайзерам, і звільнити їх від рутинних завдань. Крім того, агенти отримають цифрову гнучкість і повний контроль над своїм графіком.

Product Features
Other Services
global bilgi contact center
CRM система для бізнесу
Детальніше
Програма для обробки email MailQueue
Детальніше
IP телефонія колл-центру з FMC
Детальніше
Програма котролю якості контакт-центру AQoS
Детальніше
Роботизована автоматизація процесів RPA
Детальніше
Голосове Меню IVR
Детальніше
Сервіс автодозвону Power Dialer
Детальніше
Хмарний контакт-центр Sirius
Детальніше
Contact us for our services