fbpx
Кнопка зворотного дзвінка
Order now
Кнопка зворотного дзвінка

Кнопка зворотного дзвінка: отримайте більше звернень з сайту з віджетом від Global Bilgi!

Приверніть увагу відвідувачів вашого сайту, підштовхніть їх до активних дій, допоможіть їм прийняти рішення та отримуйте до 50% заявок більше з допомогою віджета кнопки зворотного дзвінка від Global Bilgi!

кнопка зворотного зв'язку

Що таке кнопка зворотного дзвінка від Global Bilgi?


Анімована кнопка зворотного дзвінка – це розумний віджет callback для вашого сайту, який рухається, привертаючи увагу відвідувача, та залучає його почати спілкування в онлайн-чаті або заповнити форму замовлення дзвінка на сайті. Кнопка замовлення зворотного дзвінка автоматично пов'язує менеджера компанії чи оператора кол-центру з клієнтом, при цьому для обох абонентів дзвінок буде вхідним.Як працює кнопка зворотного дзвінка від Global Bilgi?


Кнопка зворотного дзвінка є частиною нашої платформи хмарного контакт-центру Sirius. Замовники програмного забезпечення для контакт-центру від Global Bilgi мають можливість інтегрувати callback віджет на свій вебсайт. Кнопка працює з системою автодозвону GB Power Dialer, тому коли відвідувач сайту залишає замовлення на дзвінок, система автоматично передає заявку вільному оператору колл-центру, а автодайлер здійснює дозвон.


В неробочі години відвідувач сайту може залишити свій контактний номер телефона, та замовити зручний для нього час дзвінка. Оператор колл-центру отримає повідомлення, й в зазначений час перетелефонує клієнту. Таким чином, з кнопкою замовлення дзвінка ви не втратите жодної заявки з сайту.


Кнопка замовлення дзвінка
Кнопка замовлення дзвінка на сайті

Кнопка зворотного дзвінка: переваги для бізнесу


Кнопка зворотного дзвінка на сайті виконує функцію лідогенерації. Коли потенційний клієнт заповнює форму замовлення дзвінка на сайті, ви отримуєте готовий лід. Кнопка «зателефонуйте мені» підвищує кількість продажів з сайту без додаткових витрат на маркетинг. Крім того, кнопка зворотного дзвінка допомагає клієнту отримати потрібну йому інформацію негайно, що дозволяє надавати виключний сервіс та запобігає втраті клієнта.


Дані, які клієнт залишає, заповнюючи форму зворотного зв’язку, агрегуються в CRM системі, та можуть бути в подальшому використані для більш персоналізованого обслуговування, що покращує клієнтський досвід та призводить до підвищення клієнтської лояльності. Встановіть готовий модуль анімованої кнопки зворотного дзвінка від Global Bilgi на ваш сайт, надавайте виключний клієнтський досвід та підвищуйте конверсію продажів!


Product Features
Other Services
global bilgi contact center
Аналітика контакт-центру
Детальніше
Чат-бот для підтримки клієнтів
Детальніше
Голосовий бот для контакт-центрів
Детальніше
Транскрибація дзвінків на основі ШІ
Детальніше
Відеодзвінки в контакт-центрі
Детальніше
Конструктор сценаріїв IVR меню
Детальніше
Автоматичний розподіл дзвінків ACD
Детальніше
Колтрекінг
Детальніше
Онлайн-чат для сайту
Детальніше
Віртуальна АТС
Детальніше
Contact us for our services